Apie Teethees.lt

Teethees – tai elektroninė parduotuvė orientuota į klientą ir jo komfortišką kasdienybę. Siekdami, kad kiekvienas užsukęs atrastų tai, kas jam reikalinga ir be ko neįsivaizduoja savo kiekvieno ryto ir vakaro rutinos, mes Jums padėsime tai supaprastinti iki optimaliausio lygio.  Juk žinote, kad dantų šepetėlį būtina keisti kas tris mėnesius, norint palaikyti tinkamą burnos higieną ir švarą? Taigi, Jums tereikės išsirinkti dantų šepetėlį, pastą, tarpdančių, siūlą, tarpdančių šepetėlį, galbūt ir skalavimo skystį, o gal tik kai kuriuos produktus iš šių, o toliau mes pasirūpinsime, kad rinkinys pasiektų Jus visada, kai jau bus laikas atnaujinti savo dantų priežiūros priemones. Ir jums nereikės to net prisiminti. Tam esame mes. Juk sveika ir graži šypsena – kiekvieno iš mūsų siekiamybė.

 

Teethees idėja gimė tada, kai mūsų mažyliui išdygo pirmasis dantukas. Tėvai, auginantys vaikus, mus tikrai supras, juk norisi vaikui tik geriausio, bet ne visada viskam užtenka laiko… Ypač, kai namuose „dantų dygimo“ atmosfera. Taigi, pagalvojome, o kodėl negalėtų kas nors pasirūpinti dantų higiena ir švara už mus? O kodėl negalėtume viskuo pasirūpinti mes už Jus visus? Jeigu neišvalyti dantų už jus.. tai bent jau pasirūpinti, kad niekada nepritrūktumėte tam skirtų priemonių ir nepamirštumėte laiku pasikeisti dantų šepetėlių.

 

Siūlome Jums tik mūsų išbandytus ir odontologų rekomenduojamus produktus.

 

Jūsų pirmuosius užsakymus visada išsiųsime kaip tik įmanoma greičiau, per 1-3 darbo dienas. Kai ateis metas gauti naują prenumeratos dėžutę – apie tai Jums net nereikės prisiminti, mes pagalvosime už Jus, supakuosime ir išsiųsime, kad atėjus priemonių keitimo laikui – jos jau gulėtų Jūsų vonioje.